OPPO’nun yeni kulaklığı sürprizlerle dolu

OPPO, Ukrayna’da sessiz sedasız yeni TWS kulaklıklarını piyasaya sürdü. OPPO Enco Air 4 Pro, artık resmi olarak Ukrayna’da satışta ve OPPO’nun Ukrayna web sitesinde 3,999 UAH (yaklaşık 98 $) fiyatıyla listeleniyor. TheTechOutlook’a göre, bu kulaklıklar daha önce Singapur’un IMDA web sitesinde görülmüş olup, bu da kulaklıkların diğer bölgelerde de satışa sunulabileceğini işaret ediyor.

OPPO Enco Air 4 Pro, siyah ve beyaz olmak üzere iki renkte geliyor. Kulaklıklar, 49 dB’ye kadar aktif gürültü engelleme özelliğine sahip ve her bir kulaklıkta 12.4mm sürücüler bulunuyor. Ayrıca, kulaklıklarda daha net görüşmeler ve gelişmiş gürültü engelleme için üç mikrofon bulunuyor. Bluetooth 5.4 destekleyen bu kulaklıklar, 47ms gecikme süresine sahip.

OPPO Enco Air 4 Pro, şarj kutusuyla birlikte toplamda 44 saat kullanım süresi sunuyor. Her bir kulaklık, tek bir şarjla 12 saat dinleme süresi sağlıyor. Ayrıca, bu kulaklıklar suya ve toza karşı IP55 derecesinde dayanıklılık sunuyor. Ukrayna’da bulunanlar, OPPO Ukrayna’nın resmi web sitesini ziyaret ederek bu kulaklıklar hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve satın alabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir