Popüler Analist: ADA Coin Değil Bu 4 Altcoin Sepette Olmalı!

Bitcoin halving etkinliğinden sonra kripto piyasasında bir yön arayışı devam ediyor. Bu ortamda analistler ve uzmanlar tarihsel perspektiften bakarak veya göstergeleri okuyarak bazı ipuçları bulmaya çalışıyor. Popüler piyasa analisti Jason Pizzino da halving sonrası manzarayı değerlendirdi. Analist, mevcut durumda Bitcoin ve kripto paraların arkasında itici güçleri araştırdı. Bu bağlamda analist, lider altcoin rakipleri Solana (SOL) ve Cardano (ADA Coin) üzerinde de durdu. Sonuç olarak Pizzino, ADA Coin için umutlu olmasa da 4 altcoin için olumlu konuştu.

Jason Pizzino: ADA Coin değil, bu 4’üne bakın!

Analist, ilk önce lider altcoin Ethereum rakibi Cardano’ya (ADA Coin) bakıyor. Pizzino, önemli fiyat düşüşlerine rağmen direncin üstesinden gelme mücadelesini vurguluyor. Ancak, önemli düşüşüne rağmen Cardano’nun (ADA Coin) listedeki diğer altcoin’lerle aynı dayanıklılığı gösteremediğini belirtiyor. Bunun ardından Jason Pizzino, sepette olmasında fayda gördüğü 4 altcoin’i sıralıyor.

İlk sıradaki altcoin Solana (SOL)

Analist, Solana’yı güçlü performansı ve teknik göstergeleri nedeniyle dikkate değer buluyor. Pizzino, diğer kripto paralara kıyasla SOL’un ortalamanın üzerindeki performansına dikkat çekiyor. Bu doğrultuda, Solana’nın Bitcoin’e göre konumunu vurguluyor. Analist, Solana’yı daha yüksek salınım düşükleri sergilemesi ve %50 seviyesinin ve 2022 ve 2023 birikim aralıklarının üzerinde konumlanması nedeniyle övgüye değer görüyor. Bu faktörlerin, piyasa dalgalanmaları karşısında güç ve dayanıklılık gösterdiğini belirtiyor.

Listeye Pendle ( PENDLE) ile devam ediyoruz

Jason Pizzino, Solana’dan sonra Pendle’da umut verici büyüme belirtileri görüyor. Analist, Solana’ya benzer şekilde, Pendle’ın da daha yüksek salınım düşükleri sergilediğini söylüyor. Ayıca, altcoin’in Bitcoin karşısındaki grafiğinde % 50 seviyesinin ve birikim aralıklarının üzerinde konumlandığını belirtiyor. Analiste göre bu göstergeler, Pendle’ın gücünü koruduğunu gösteriyor. Ayrıca, potansiyel olarak daha fazla yukarı yönlü hareket için hazır olduğu anlamına geliyor.

Casper (CSPR) da sepet için uygun bir seçenek!

Casper, oldukça yeni bir altcoin projesi. Buna rağmen analist, Casper’in piyasadaki dalgalanmaların ortasında yerini koruduğunu söylüyor. Sonuçta CSPR, %50 seviyesinin altında olmasına rağmen birikim aralıklarının ve daha yüksek dip seviyelerinin üzerinde kalarak dayanıklılık gösterdi. Analist, Casper’ın zorluklarla karşılaşmasına rağmen, konumunu koruma kabiliyetinin altta yatan güce işaret ettiğini belirtiyor. Bu arada, CSPR yazı sırsında günlük bazda %3,7 artışla 0,0327 dolardan işlem görüyordu.

Listenin sonunda bir yapay zeka coi’i var: Fetch.ai (FET)

Analist, Fetch.ai’yi güçlü temellere sahip bir altcoin olarak ele alıyor. Bununla birlikte, spekülasyona konu olabileceğini de belirtiyor. Analist, teknik resmine baktığında FET’in %50 seviyelerinin üzerinde konumlanma, birikim aralıkları ve salınımlı dipler de dahil olmak üzere güç belirtileri gösterdiğini gördüğünü söylüyor. Analiste göre bu faktörler, esnekliğe ve sürdürülebilir büyüme potansiyeline işaret ediyor. Bu arada, FET yazı sırasında günlük grafiğinde %2,2 artışla 2,46 dolardan işlem görüyordu.

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir